Svietiace náramky 50ks, dvojfarebné

Svietiace náramky 50ks, dvojfarebné
  • Kód: 65972/2
  • Lightstick

Tento produkt již bohužel není v naší nabídce a nelze jej objednat. Můžete se podívat na podobné produkty.

Svietiace náramky sú tenké svietiace tyčinky, ktoré je možné pomocou jednoduchej plastovej spojky prepojiť a získať tak jednoduchý svietiaci náramok na ruku. Postupným spájaním náramkov možno vytvori aj farebné náhrdelníky alebo väčšie kruhy. Svietiace tyčinky neni treba spájať a miesto náramkov možno vytvoriť aj miešadlo do nápoja, alebo svietiace tyčinky pre navigáciu do lesa. Svietiace náramky majú rozmer 5 x 200mm, tento rozmer sa zmestí na každú ruku (vyskúšané v praxi na mnohých party). Balenie obsahuje ako svietiaci náramky v počte 50ks tak aj spojky v rovnakom počte. Ako doplnok je možné k svietiacim náramkov dokúpiť svietiace čelenky, alebo svietiacu loptu. Produkty majú rovnaký rozmer tyčiniek, len sa líši spojkou, pomocou ktorých možno svietiaci náramky spájať.

Obsah balenia:

50ks dvojfarebných svietiacich tyčiniek 5x200mm

50ks spojka

Farby tyčiniek: žltá / zelená, modrá / ružová, ružová / oranžová, červená / žltá, modrá / oranžová

Na aký účel sa svietiaci náramky hodí?

- Označenie osôb na party
- Vyznačenie trasy

Ako dlho svietiaci náramky svieti?

Svietiace náramky obsahujú mix farieb, každá farba svietiaceho náramku má inú intenzitu svetla. Všeobecne lez povedať, že svietiaci náramky svieti minimálne 6 hodín. Kratšiu dobu svieti farby náramkov ako fialová, ružová, červená, biela. Dlhšiu dobu potom farby zelená a žltá. Zelená a žltá farba patrí vo svete svietiacich tyčiniek medzi najlepšie svietiaci farby.

Prečo nakupovať svietiaci tyčinky u Lightstick.cz?

Lightstick.cz patrí medzi najväčší predajca svietiacich tyčiniek a svietiacich náramkov na slovenskom trhu. Na slovenskom trhu sa pohybujeme od roku 2001, kedy sme začali svietiaci produkty predávať. Sme solídne spoločnosť a nepredávame výrobky nízkej kvality a pochybného pôvodu. Všetok tovar prechádza prísnou kontrolou a je vyrábané priamo na zákazku pre našu spoločnosť. Objednávku Vám doručíme kamkoľvek po Slovenskej republike už do 48h od objednaný

Súvisiace produkty

Potrebujete poradiť?
+420 775 44 33 09
+420 775 44 33 90