Svietiaci kondóm 3ks - LOVE LIGHT Glow in the dark

Svietiaci kondóm 3ks - LOVE LIGHT Glow in the dark
  • Dostupnosť: Skladom
  • Kód: GC457
  • Lightstick
4,50 €
Bez DPH: 3,72 €

Prekvapte svojho partnera / partnerku a vyskúšajte niečo nové - kvalitné svietiace lubrikované latexové kondómy 


Dĺžka: 180mm 
Šírka: 53mm 
Exp: min. 2025-07 

Tento kondóm má európsku certifikáciu CE a EN ISO 4074: 2002 

Návod na použitie: 
Nepoužívajte s lubrikanty na olejovej báze! Použite len lubrikanty na vodnej báze! 

Vystavte kondóm na prírodné či umelé svetlo po dobu aspoň 30 sekúnd (odporúča 15 minút). Následne začne kondóm v tme svietiť zeleným fosforovým svetlom. 

Než kondóm použijete, skontrolujte dátum spotreby, uvedený na balíčku kondómu. Opatrne odtrhnite zúbkovanou stranu fólie tak, aby ste pri tom nepoškodili vložený kondóm. Opatrne ho vyberte. Pozor na poškodenie kondómu nechtom alebo ostrými predmetmi; ako napríklad prsteňom či piercingom. 

1. Kondóm nasadzujte na stoporený penis. A to skôr ako dôjde k akémukoľvek kontaktu medzi penisom a telom partnerky alebo partnera. Výtok, ktorý sa na počiatku erekcie uvoľňuje, môže totiž obsahovať spermie a baktérie spôsobujúce pohlavne prenosné choroby. 

2. Uistite sa, že zrolovaná časť je vonku! Vzduch uzavretý vnútri kondómu môže spôsobiť jeho pretrhnutie. Aby sa tomuto riziku zabránilo, stlačte ukazovákom a palcom špičku (rezervoárek) kondómu a nasaïte na stoporený penis tak, aby návin bol mimo. 

3. Kondóm jemne odviňte po celej dĺžke penisu a pritom stále pridržujte špičku kondómu. Pri skĺzavaniu penis vytiahnite a nasadenie kondómu náležite upravte. Presvedčte sa, že kondóm zostáva po celú dobu styku nasadený. Pokiaľ by došlo k stiahnutiu kondómu, je potrebné pre ďalšie pokračovanie styku použiť nový kondóm. 

4. Stoporený penis vyberte nedlho po vyvrcholení, kým dôjde k jeho ochabnutiu; kondóm pritom pevne pridržujte, aby zostal nasadený. Kondóm odstráňte až po úplnom vytiahnutí penisu. Dajte pozor, aby použitý kondóm ani penis neprišli do styku s telom partnerky alebo partnera. Použitý kondóm zabaľte do papierovej vreckovky a hygienicky ho odstráňte do koša na odpadky, nesplachujte ho do záchodu! 

Pozor! Tento výrobok je vyrobený z prírodného latexu, ktorý môže spôsobiť alergickú reakciu!

 

Súvisiace produkty

Potrebujete poradiť?
+420 775 44 33 09
+420 775 44 33 90