Trblietková ceruzka na telo a tvár 3g, UV, bodypainting

Trblietková ceruzka na telo a tvár 3g, UV, bodypainting
4,95 €
Bez DPH: 4,09 €
5 a viac ks za cenu 4,50 €/ks

UV trblietková "voskovka" na telo a tvár


Tieto voskovky sú prvé svojho druhu a berú svet útokom! Kozmeticky certifikované pre použitie na telo aj tvár. Tieto oslnivo žiarivé trblietajúce sa farby sa na pokožku nanášajú tak ľahko ako rúž na pery, majú dlhotrvajúci efekt, sú praktické a skladné. Nielen, že sa nádherne trblietajú, ale aj magicky žiari pod UV osvetlením. Sú ideálne do klubov, na festivaly, tanečné akcie alebo skvele doplnia vaše maškarné kostýmy. Tieto zbrusu nové UV reaktívne trblietkové ceruzky sú absolútne nevyhnutelnou súčasťou make-upu na všetkých akciách po celý rok a v našom obchode sú k dispozícii v niekoľkých unikátnych UV trblietavých farbách - broskyňovo oranžovej, citrónovo žltej, ľadovo modrej, limetkovo zelenej a ružovej.

Kľúčové vlastnosti:

• Žiari pod UV.
• Úžasne sa blyští.
• Kozmeticky certifikované.
• Ľahko sa nanášajú.
• Zmývajú sa mydlom a vodou.

Buďte súčasťou najnovšieho trendu v líčeniu UV žiariacim make-upom.

Vyrobené za použitia tých najlepších surovín, tieto UV trblietavé voskovky môžu byť použité na oživenie maľovanie na tvár alebo skvele doplniť váš maškarný kostým. Sú mimoriadne populárne ako doplnok make-upu na tanečných súťažiach, detských večierkách, v body artu na najrôznejších festivaloch a tanečných akciách. Vytvárajú ohromujúce efekty kdekoľvek pod inštalovaným UV osvetlením!
Prečo si vybrať trblietkové voskovky práve od nás?
Tieto UV reaktívne trblietkové ceruzky sú starostlivo vyvinuté tak, aby nedochádzalo k vysúšaniu alebo podráždeniu pokožky a možno ich ľahko odstrániť mydlom a vodou. Farbu je možné aplikovať v tenkej vrstve pre dosiahnutie jemného efektu, ale aj v hrubých vrstvách pre dosiahnutie intenzívnejšieho trblietavého efektu. Trblietavú farbu môžete tiež kombinovať s UV neónovými farbami pre dosiahnutie skutočne veľkolepých kreatívnych obrazov žiarivých farieb a lesku. Použitím UV trblietkových voskoviek môžete dosiahnuť skutočne magických iskrivých efektov, ktoré sa pod "čiernym svetlom" úžasne rozžiari.

Ako ich používať:

Jednoducho ceruzkou maľujte na požadované miesto v tvári alebo na tele a vytvárajte tak ľahko a rýchlo ornamenty, ktoré upútajú pozornosť a všetci Vám ich budú závidieť :-)

Súvisiace produkty

Potrebujete poradiť?
+420 775 44 33 09
+420 775 44 33 90